Неділя, 2019-08-25, 8:28 PM

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 236
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2015 » Червень » 17 » Ними гордиться школа
12:21 PM
Ними гордиться школа

Відмінники

навчання за 2014-2015 навчальний рік

 

  1. Антонів Антон – 3-А кл.
  2. Батенчук Віталій – 3-А кл.
  3. Зубач Валерія – 3-А  клас
  4. Молодій Алевтина – 3-А клас
  5. Сех Давид – 3-А клас
  6. Янкевич Владислав – 3-А клас
  7. Підгрушний  Любомир – 3-А кл.
  8. Вихор Олена – 3-Б клас
  9. Волощак Данило-Іван – 3-Б клас
  10. Гордій Максим – 3-Б клас
  11. Домарецький Денис – 3-Б клас
  12. Дроздова Анастасія-Марія–3-Б 
  13. Ланова Тетяна – 3-Б клас
  14. Базелюк Алла – 4-А клас
  15. Бур Юлія – 4-А клас
  16. Дзьоба Василина – 4-А клас
  17. Караїм Богдан – 4-А клас
  18. Кашуба Вікторія – 4-А клас
  19. Мандзюк Софія – 4-А клас
  20. Матящук Олександр – 4-А клас
  21. Заяць Анастасія – 4-А клас
  22. Іжевський Роман – 4-А клас
  23. Федак Анастасія – 4-А клас
  24. Шелест Богдан – 4-А клас
  25. Затворнюк Катерина – 4-Б клас
  26. Моспан Анастасія - 4-Б клас
  27. Добош Валентина – 5-А клас
  28. Левковська Діана – 5-А клас
  29. Жолнович Дмитро – 5-А клас
  30. Корольчук Тетяна – 5-Б клас
  31. Семикін Микола – 5-Б клас
  32. Семчишин Андріана – 5-Б клас
  33. Тарасюк Владислава – 5-Б клас
  34. Борисович Анастасія – 6-А клас
  35. Григор’єва Дарія – 6-А клас
  36. Реп’янська Юліана – 6-А клас
  37. Степан Христина – 6-Аклас
  38. Вишневська Соломія-Анна – 6-Б
  39. Габрилюк Вікторія – 6-Б клас
  40. Дерявська Наталія – 6-Б клас
  41. Караїм Іванна – 6-Б клас
  42. Шаповал Юлія – 6-Б клас
  43. Богдан Тетяна – 7-А клас
  44. Вихор Богдан – 7-А клас
  45. Кінаш Вікторія – 7-А клас
  46. Козодій Аліна – 7-А клас
  47. Крутяк Дарія – 7-А клас
  48. Матящук Руслан – 7-А клас
  49. Богуцька Анастасія – 7-Б клас
  50. Ковальчук Марія -  8-А клас
  51. Супрун Софія – 8-А клас
  52. Целюх Юрій – 8-А клас
  53. Буй Мирослава – 8-Б клас
  54. Войтів Олександра – 8-Б клас
  55. Козак Ірина – 8-Б клас
  56. Лиховід Богдана – 8-Б клас
  57. Батенчук Світлана – 10-Б клас
  58. Пасічник Іван – 10-Б клас

Призери олімпіад за

2014-2015 навчальний рік

1.Ковальчук  Дмитро 9-А клас, 6 призових місць, - (англійська мова, інформатика, фізика, хімія, математика, біологія).

2.Ковальчук Марія  8-А клас, 4 призових місць, (біологія, хімія, фізика, англійська мова).

3.Богдан Оксана 10-А клас, 5 призових місць, (хімія, українська мова, історія України, англійська мова, інформативні технології).

4.Камінський Андрій 11-А клас, 4 призових місця (математика, інформатика, фізика, інформативні технології).

5.Сидорчук Максим 11-А клас (основи економіки).

6.Крутяк Дарія 7-А клас, 3 призових місця, (українська мова, хімія, математика).

7.Вихор Юрій 9-А клас, 3 призових місця, (християнська етика, українська мова, географія).

8.Іщик Юлія 9-А клас, 2 призових місця, (українська мова, географія).

9.Кінаш Вікторія 7-А клас, 2 призових місця, (українська мова, фізика).

10.Топилко Стефанія 11-А клас, 3 призових місця, (астрономія, правознавство англійська мова).

11.Ковтонюк Валерія 9-А клас,1 призове місце, (християнська етика).

12.Ковальчук Юлія 10-А клас, 1 призове місце,  (християнська етика).

13.Кирик Лілія 9-А клас, 1 призове місце, (біологія).      

14.Іськів Лілія 11-А клас, 1 призове місце,  (біологія).    

15.МатящукуРуслан 7-А клас, 1 призове місце, (фізика).

16.Батенчук Світлана 10-Б клас, 1 призове місце, (фізика).

17.Озійчук Вадим  8-Б клас (історія України).

18.Лугова  Наталія 11-А клас (англійська мова).

19.Караїм Іванна 6-Б клас (математика).

20.Крутяк Назар 8-А клас (математика).

21.Семенюк Анастасія  8-А клас (християнська етика).

22.Вихор Михайло 10-А клас (християнська етика).

23. Іванова Яна 9-А клас (трудове навчання).

Призери конкурсів, проектів, змагань за 2014-2015 навчальний рік

1.  Хоровий колектив  ЗОШ І-ІІІ ст. №4 -  перше місце в номінації «хор» в ХV районному  дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги».

2. Мартинюк Святослав (уч. 9-Акл.) -  ІІІ місце у номінації «художнє читання» в ХV районному  дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги».

3. Кінаш Вікторія, Матящук Руслан, Козодій Аліна (уч. 7-А кл.) – ІІ місце   в номінації «історія України і державотворення» в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж , брати мої»

4. Сидорчук Олександр (уч. 9-А кл.) - ІІ місце в номінації «історія України і державотворення» в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж , брати мої».

5. Олійник Анна-Ярина, Боровець Марта та Гузюк Андріана ІІ місце у районному фестивалі-конкурсі «І слово, і пісня, матусю, Тобі» в номінації «пісня про маму».

6. Дроздова Анастасія (уч. 3-Б кл.) – І місце у районному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Таланти твої, України» у номінації «гердан-селянка».

7. Ковальчук Марія (уч. 8-А кл.) -  ІІ місце у районному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Таланти твої, України» у номінації «українська народна вишивка».

8. Габрилюк Вікторія (уч. 6-Б кл.) - ІІІ місце у районному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Таланти твої, України» у номінації «українська народна вишивка».

9. Кінаш Вікторія  (уч. 7-А кл.) - І місце у районному етапі V міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

10. Козак Ірина (уч. 8-Б кл.) -  ІІ місце у районному етапі V міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

11. Іщик Юлія (уч. 9-А кл.) -  ІІ місце у районному етапі V міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

12. Добош Валентина (уч. 5-А кл.) - ІІІ місце у районному етапі V міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

13. Богдан Оксана (уч. 10-А кл.) - І місце у районному етапі XV міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

14. Ковальчук Марія (уч. 8-А кл.) – ІІІ місце у районному етапі XV міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

15. Іщик Юля (уч. 9-А кл.) – ІІІ місце у районному етапі XV міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

16. Іськів Лілія (уч. 11-А кл.) – ІІІ місце у районному етапі XV міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

17.  Козак Ірина (уч. 8-Б кл.) – І місце у районному конкурсі молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої у жанрі «есе».

18. Мазепа Лідія (уч. 7-А кл.)  та Кулієвич Христина (уч. 7-А кл.) нагородженні в номінації «патріотична поезія» і районному конкурсі  молодих виконавців власної поезії та прози та з  нагоди відзначення 201-ї річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка «Ми діти твої, Україно».

 19. Батенчук Світлана (уч. 10-Б кл.) - ІІ місце в обласному конкурсі екологічних проектів «Дотик природи 2015» у номінації «лісівництво».

20. Батенчук Світлана (уч. 10-Б кл.) – ІІІ місце в обласному інтернет-турнірі «Відкрита природнича демонстрація» з фізики та астрономії.

21. Пістун Андрій, (уч. 5-Б кл.) - ІІ місце в обласному конкурсі авіа- та ракетобудування.

22. Тропак Юля (уч. 9-Б кл.) – І місце в обласному фотоконкурсі «Мальовнича Україна».

23.Твердохліб Дмитро (уч. 5-А кл.) – ІІ місце в обласному змаганні з Кіокушин-кан карате.

24.Хоптій Владислав (уч. 2-Б кл.) – ІІ місце в обласному змаганні Кіокушин-кан карате.

.

Переглядів: 425 | Додав: brody4 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Хмарка тегів
Корисні посилання


Львівська обл., м.Броди, вул.Старобрідська 11, тел. (03266) 4-14-39, e-mail: brody4@ukr.net

Copyright MyCorp © 2019 Безкоштовний хостинг uCoz